Seek the simple ir liels sapnis, kas ļoti ātri transformējās realitātē. Vienā dienā nolēmām sevi izaicināt un iet uz dzīvi  bez atkritumiem, un jau pavisam drīz no citiem parādījās jautājumi “kā?”. Tad, nu, šis blogs būs par visiem kā, ko darām šajā un vispār dzīves sakarā.

Stāsts par Zero Waste sākās pavisam nesen. Biju par to dzirdējusi, likās “forši, bet ne man”, līdz vienai dienai. Vienā mīļā svētdienas vakarā noskatījos divus video – vienu par Zero Waste un otru par gadu bez naudas -, un tas tā iedvesmoja, ka izdomājām kaut ko no tā pamēģināt. Mēs sapratām, ka, ja vēlamies to darīt pa īstam, tad ir jāizdara kaut kas radikāls. Savādāk ego, apziņai un mūsu ķermeņiem nepieleks. Tāpēc likvidējām parasto miskasti! Tās vietā ierīkojām vajadzīgās šķirošanas stacijas (kartona kastēs un auduma maisiņos) un sākām savu piedzīvojumu. Kā teikt, uzlikām sevi uz pārbaudes – varēsim vai nevarēsim. Un, ziniet, varam! Jo sākās šis viss pagājušā gada nogalē, šķiet, novembrī. Un tagad mums ir blogs un daudz, daudz mazāk atkritumu.

Seek the simple nebūs tikai par bezatkritumu dzīvošanu, jo tādu dzīvi vēl nedzīvojam. Paies pamatīgs laiks, līdz tās visas lietas, ko bijām nopirkuši, tiks izlietotas, kā arī visam atradīsim kvalitatīvas un mums patīkamas alternatīvas. Seek the simple būs par mūsu meklējumiem dzīvot vienkāršāku un mierpilnāku dzīvi. Tādu, kas ir lielākā saskaņā ar mūsu mājām – dabu. Mēs vēlamies nodzīvot dzīvi un aiz sevis neatstāt milzīgu kalnu ar gružiem. Gribam, lai mūsu bērni izjūt tādu pašu cieņu pret šo pasauli, kā šobrīd jūtamies mēs.

Šis blogs nav par to, lai parādītu, cik perfekti mums viss izdodas, bet gan vairāk par to, ko un kā var darīt citādi. Gribam iedot informāciju un cerams arī iedvesmu, ka var dzīvot zaļāk, atrodoties Rīgas centrā un dzīvojot normālu dzīvi šajā modernajā pasaulē. Šeit jums nodosim savu pieredzi, eksperimentus un varbūt kādu noderīgu padomu, kā lietas izdarīt vienkāršāk. Tā, lai vairāk laika paliek ko mīļoties uz dīvāna un vispār baudīt dzīvi!

Esiet sveicināti mūsu meklējumos pēc vienkāršā ♡