Mēs piedāvājam dažāda tipa lekcijas un meistarklases, kurās dalāmies ar savām zināšanām un pieredzi. Šobrīd vadām lekcijas par Ēdienreižu plānošanu, Kapsulas garderobi, Zero Waste pamatprincipiem un Minimālisma filozofiju, kā arī meistarklases, kurās mācām pagatavot pašiem savu dezorodantu un zobu pastu. Visās nodarbībās padalāmies ar mazu teorētisko bāzi, ko papildinām ar kaudzi piemēriem, interesantiem risinājumiem un personīgo pieredzi. Katra satikšanās ir par mūsu dzīvi, mūsu ikdienu, ar kuru cenšamies iedvesmot arī apkārtējos.

 

〉 ĒDIENREIŽU PLĀNOŠANA

Plānot savu ēdienkarti nebūt nenozīmē dzīvot vienmuļā rutīnā, bet tieši otrādi – baudīt vairāk miera ikdienā un ietaupīt savu dārgo laiku, naudu un enerģiju. Šajā lekcijā stāstām par ēdienreižu plānošanas pamatprincipiem, dalāmies pieredzē un ieteikumos, kā to izdarīt veiksmīgāk un bez aizķeršanās. Mēs vēlamies iedvesmot visus pamēģināt, tāpēc lekcijas bonuss ir vienas nedēļas ēdienkartes plāns, ko esam sastādījuši kā piemēru. Pēc katras lekcijas vienmēr atvēlam laiku jautājumiem un diskusijām, kur atbildam uz konkrētām bažām vai kopā radām praktiskus risinājumus problēmām.

 

〉 KAPSULAS GARDEROBE

Kapsulas garderobes princips paliek arvien populārāks, jo cilvēki ir saguruši nepārtraukti iepirkties un skriet līdzi mainīgajiem trendiem. Tā ir garderobe, kas sastāv no maz apģērba gabaliem, kuri savā starpā tik labi kombinējas, ka vairāk nebūs jāuztraucas par dienām, kad nav, ko vilkt mugurā. Šajā lekcijā stāstām par to, kas tad šī kapsulas garderobe ir, kāpēc tā ir tik vērtīga tik mainīgajās mūsdienās un kā pie tās tikt. Tāpat kā visas pārējās lekcijas, arī šajā lielāks uzsvars tiek likts uz praktiskiem risinājumiem, kuriem var ķerties klāt kaut nākamajā dienā.

 

〉 ZERO WASTE DZĪVESSTILS

Zero Waste jeb dzīve bez atkritumiem var daudzus nobiedēt, jo izklausās skaļi un nesasniedzami. Mēs caur šo lekciju vēlamies iedvesmot cilvēkus ķerties klāt kaut mazumiņam, lai mainītu savus ikdienas paradumus un radītu mazāk atkritumu. Zero Waste nav par 100% izdošanos, bet vairāk par to, ka ikviens no mums var piedomāt pie radītā atkritumu daudzuma. Un piedomājot vien, atkritumi sāk pamatīgi samazināties! Šajā lekcijā mēs dalāmies ar Zero Waste dzīvesstila pamatprincipiem un praktiskiem risinājumiem, kurus mēs pielietojam savā ikdienā. Pēc katras lekcijas vienmēr atstājam laiku, lai varētu uzdot jautājumus un padiskutēt, kur risinām reālas situācijas un problēmas.

 

〉 MINIMĀLISMA PAMATPRINCIPI

Minimālisms nenozīmē, ka dzīvo tukšā mājā ar piecām drēbēm skapī. Tas liek padomāt, kas tad mūsu dzīvē ir svarīgākais un vai mēs neesam apauguši ar lietām un notikumiem, kas tomēr traucē baudīt dzīvi. Šajā lekcijā mēs stāstām par to, kas ir minimālisms, kāpēc tas var ienest mieru un vairāk enerģijas ikdienā, un kā to sākt praktizēt soli pa solim. Dalīsimies ar mūsu pieredzi iekārtojot māju, rūpējoties par kārtību, iekārtojot skapi un vienkārši patērējot daudz mazāk savā ikdienā.

 

〉 MEISTARKLASES

Līdz šim esam pasnieguši divu tipa meistarklases, kurās mācām pašiem pagatavot zobu pastu un dezodorantu, bet pagatavojamo produktu iespējas ir ļoti plašas. Šādās meistarklasēs vairāk koncentrējamies uz praktisko pusi, jo vēlamies, lai katrs iemēģina roku pašā procesā. Tomēr iesakām tās apvienot ar Zero Waste lekciju, kurā varam pastāstīt, kāpēc gatavojam paši savas lietas un kāpēc to būtu svarīgi darīt ikvienam. Meistarklases parasti ir mazākā pulkā, ļoti draudzīgā un atvērtā atmosfērā, kurā daudz runājamies un dalāmies pieredzēs.

 

Tuvākās lekcijas un meistarklases meklē mūsu Facebook pasākumu lapā.

 

Ja tu vēlies uzorganizēt kādu lekciju vai meistarklasi sava uzņēmuma kolēģiem vai organizācijas biedriem, raksti uz e-pastu  andis@seekthesimple.com , lai uzzinātu vairāk par šādu iespēju.