LEKCIJAS UZŅĒMUMIEM UN ORGANIZĀCIJĀM

Mēs piedāvājam dažāda tipa lekcijas, kas iedvesmo cilvēkus meklēt mierīgāku, laimīgāku un, jā, arī zaļāku dzīvesstilu. Cik ļoti iedvesmojošas? Palasi atsaukmes no mūsu klientiem te.

Visās lekcijās padalāmies ar mazu teorētisko bāzi, ko papildinām ar kaudzi piemēriem, interesantiem risinājumiem un personīgo pieredzi. Katra satikšanās ir piepildīta ar iedvesmu, smiekliem, dažreiz pat asarām un pats svarīgākais – praktiskiem ieteikumiem, ko un kā šajā jautājumā var sākt darīt kaut tūlīt. Šīs ir lekcijas, kuras šobrīd ir mūsu piedāvājuma sarakstā:

// Zero waste

Zero Waste jeb dzīve bez atkritumiem var daudzus nobiedēt, jo izklausās skaļi un nesasniedzami. Mēs caur šo lekciju vēlamies iedvesmot cilvēkus ķerties klāt kaut mazumiņam, lai mainītu savus ikdienas paradumus un radītu mazāk atkritumu. Zero Waste nav par 100% izdošanos, bet vairāk par to, ka ikviens no mums var piedomāt pie radītā atkritumu daudzuma. Un piedomājot vien, atkritumi sāk pamatīgi samazināties! Pēc šīs lekcijas klausītāji:

 • Var kārtīgi pamainīt savus ieradumus, lai lieki netērētu savu laiku, naudu un enerģiju.
 • Zina, kas ir zero waste un kā tā pamatprincipus ienest savā dzīvē.
 • Var ķerties klāt maziem, bet nozīmīgiem solīšiem, kas ietekmē atkritumu samazināšanos un ienes ar atkritumiem nesaistītas pozitīvas izmaiņas katra personīgajā dzīvē.

// Solis tuvāk būtiskajam

Mūsu laiks un enerģija. Šie neatjaunojamie resursi bieži tiek iztērēti sīkumos, neatstājot ne kripatiņas būtiskajam. Visi esam ierakušies ikdienas darbos, bet nepietiek kapacitātes virzīt kuģi sev vēlamā virzienā. Ne uzņēmuma, ne savējo. Mums ir idejas un prakses, kuras padara mūs produktīvākus darbā un ārpus tā, un vēlamies ar tām padalīties. Lekcijā mēs:

 • Iepazīstināsim ar citādu laika uztveri un tā prioritarizēšanu. Tā, lai svarīgākais tiek izdarīts vienmēr.
 • Padalīsimies ar trikiem, kā plānot laiku, naudu un savu attīstību. Vienkārši – kā plānot dzīvi, lai ātrāk nonāktu pie saviem mērķiem un pa ceļam nepalaistu garām visu svarīgo.
 • Iedosim praktiskus rīkus, kā visiem doties vienā virzienā, neizšķiežot sevi ikdienas sīkumos. 
 • Pastāstīsim, kā strādāt efektīvāk, nevis vairāk (jo tas nav viens un tas pats).
 • Izskaidrosim, kā uzpildīt savas enerģijas bāku un kā atrast savu degvielu.

// Kapsulas garderobe

Kapsulas garderobes princips paliek arvien populārāks, jo cilvēki ir saguruši nepārtraukti iepirkties un skriet līdzi mainīgajiem trendiem. Tā ir garderobe, kas sastāv no maz apģērba gabaliem, kuri savā starpā tik labi kombinējas, ka vairāk nebūs jāuztraucas par dienām, kad nav, ko vilkt mugurā. Šīs lekcijas rezultātā cilvēki:

 • var kaut tajā pašā dienā kārtīgi un efektīvi iztīrīt savu skapi (lai nav pēc pāris mēnešiem jātīra atkal)
 • var izprast principus, kā tukšo skapi piepildīt ar apģērbu, kas rada prieku, liek forši un pārliecināti izskatīties, un nesagādā galvassāpes.
 • Noteikti var ilgtermiņā ietaupīt savu dārgo laiku, enerģiju un naudu.

Katras lekcijas standarta garums ir 60-90 minūtes. Ja tas šķiet par garu vai par īsu, raksti mums un meklēsim iespējas lekciju pielāgot jūsu pasākumam. Ar to mums nav nekādu problēmu!

Lekciju apraksti ir latviešu valodā, bet mēs tās lasām arī angliski, ja ir tāda vēlēšanās.

Un ja starp visam piedāvātām lekcijām neatradi tiesi to, ko vēlējies, mēs tik gribējām pateikt, ka veidojam arī individuāla pasūtījuma lekcijas. Tad mums tik svarīgi saprast tēmu, pasākuma mērķi un kopā ar jums varam radīt interesantu un noderīgu saturu. Par šo un visu pārējo vari droši mums rakstīt uz e-pastu andis@seekthesimple.com.