LEKCIJAS UZŅĒMUMIEM UN ORGANIZĀCIJĀM

Mēs piedāvājam dažāda tipa lekcijas, kas iedvesmo cilvēkus meklēt mierīgāku, laimīgāku un, jā, arī zaļāku dzīvesstilu. Cik ļoti iedvesmojošas? Palasi atsaukmes no mūsu klientiem te.

Visās lekcijās padalāmies ar mazu teorētisko bāzi, ko papildinām ar kaudzi piemēriem, interesantiem risinājumiem un personīgo pieredzi. Katra satikšanās ir piepildīta ar iedvesmu, smiekliem, dažreiz pat asarām un pats svarīgākais – praktiskiem ieteikumiem, ko un kā šajā jautājumā var sākt darīt kaut tūlīt. Šīs ir lekcijas, kuras šobrīd ir mūsu piedāvājuma sarakstā:

// Zero waste

Zero Waste jeb dzīve bez atkritumiem var daudzus nobiedēt, jo izklausās skaļi un nesasniedzami. Mēs caur šo lekciju vēlamies iedvesmot cilvēkus ķerties klāt kaut mazumiņam, lai mainītu savus ikdienas paradumus un radītu mazāk atkritumu. Zero Waste nav par 100% izdošanos, bet vairāk par to, ka ikviens no mums var piedomāt pie radītā atkritumu daudzuma. Un piedomājot vien, atkritumi sāk pamatīgi samazināties! Pēc šīs lekcijas klausītāji:

 • zina, kas ir zero waste un kā tā pamatprincipus ienest savā dzīvē
 • var ķerties klāt maziem, bet nozīmīgiem solīšiem, kas ietekmē atkritumu samazināšanos, bet neietekmē dzīves kvalitāti
 • var kārtīgi pamainīt savus ieradumus, lai lieki netērētu savu laiku, naudu un enerģiju. Un mūsu daba būs tikai un vienīgi pateicīga par tādām izmaiņām!

// Ēdienreižu plānošana

Plānot savu ēdienkarti nebūt nenozīmē dzīvot vienmuļā rutīnā, bet tieši otrādi – baudīt vairāk miera ikdienā un ietaupīt savu dārgo laiku, naudu un enerģiju. Šajā lekcijā stāstām par ēdienreižu plānošanas pamatprincipiem, dalāmies pieredzē un ieteikumos, kā to izdarīt veiksmīgāk un bez aizķeršanās. Pēc šīs lekcijas klausītāji:

 • saņem kārtīgu devu iedvesmas, kāpēc būtu vertigi vismaz pamēģināt plānot savas ēdienreizes
 • saņem no mums vienas nedēļas ēdienreižu plānu, lai varētu izmēģinātu, kā šis strādā viņu ikdienā
 • iegūst daudz dažādus ieteikumus un trikus, kā nenoiet no ceļa un turpināt plānot ēdienreizes pat pēc kādas aizķeršanās

// Kapsulas garderobe

Kapsulas garderobes princips paliek arvien populārāks, jo cilvēki ir saguruši nepārtraukti iepirkties un skriet līdzi mainīgajiem trendiem. Tā ir garderobe, kas sastāv no maz apģērba gabaliem, kuri savā starpā tik labi kombinējas, ka vairāk nebūs jāuztraucas par dienām, kad nav, ko vilkt mugurā. Šīs lekcijas rezultātā cilvēki:

 • var kaut tajā pašā dienā kārtīgi un efektīvi iztīrīt savu skapi (lai nav pēc pāris mēnešiem jātīra atkal)
 • var izprast principus, kā tukšo skapi piepildīt ar apģērbu, kas rada prieku, liek forši un pārliecināti izskatīties, un nesagādā galvassāpes.
 • Noteikti var ilgtermiņā ietaupīt savu dārgo laiku, enerģiju un naudu.

// Strādāt mazāk, lai dzīvotu vairāk

Tā vien šķiet, ka cilvēki mūsu pusē dzīvo, lai strādātu. Nav jau nekas slikts arī tādā dzīvē, tik tā dzīves baudīšana bieži aiziet gar degunu. Mēs nedomājam, ka cilvēkiem nav jāstrādā nemaz, bet noteikti gribētos dzīvot sabiedrībā, kur cilvēki ir apmierināti ar savu ikdienu un jūtas laimīgi. Par to arī stāstām šajā lekcijā – kā samazināt darba slodzi (vai novirzīt to uz darbiem, kas dara laimīgu), lai varētu atrast lielāku laimi, mieru un smaidus savā ikdienā. Šī lekcija cilvēkiem dod:

 • iedvesmu, ka darbs un strādāšana var ieņemt ļoti dažādas formas
 • ļoti praktiskus rīkus, kā kaut rīt sākt tērēt mazāk, līdz ar to iespējami arī strādāt mazāk un baudīt dzīvi vairāk
 • tehniku, kā galvā apstrādāt savas šaubas un bailes rīkoties, lai varētu dzīvot baudāmāku dzīvi.

Katras lekcijas standarta garums ir 60-90 minūtes. Ja tas šķiet par garu vai par īsu, raksti mums un meklēsim iespējas lekciju pielāgot jūsu pasākumam. Ar to mums nav nekādu problēmu!

Lekciju apraksti ir latviešu valodā, bet mēs tās lasām arī angliski, ja ir tāda vēlēšanās.

Un ja starp visam piedāvātām lekcijām neatradi tiesi to, ko vēlējies, mēs tik gribējām pateikt, ka veidojam arī individuāla pasūtījuma lekcijas. Tad mums tik svarīgi saprast tēmu, pasākuma mērķi un kopā ar jums varam radīt interesantu un noderīgu saturu. Par šo un visu pārējo vari droši mums rakstīt uz e-pastu andis@seekthesimple.com.