ATPAKAĻ
    MENU

    Divas stundas kopā ar enerģisko un harizmātisko Lauru paskrēja nemanot! Ļoti iedvesmo tas, ka lektore pati piekopj šo dzīvesveidu un “stāv aiz katra sava vārda”. Īpaši patika ideja, ka nevajag uzspiest citiem savu viedokli, jo cilvēki paši “pavilkies”, redzot tavus labos darbus. 🙂
    - Anda Amelkova, Ernst & Young Baltic

    Mūsu klienti pēc pasākuma priecājās par padomiem, ko izmantot ikdienā. Taču mūsu lielākais ieguvums bija gūtā saikne ar kleintiem - pēc pasākuma saņēmām vairākas pateicības, kā arī vēlmi piedalīties citos pasākumos, ko rīkosim nākotnē. Tas atstāja pozitīvu iespaidu uz mūsu sadarbību – labas attiecības vienmēr nozīmē vairāk biznesa no šiem partneriem! Ja apsverat iespēju sadarboties ar Andi un Lauru, tad es noteikti saku lielu “JĀ”! Komunikācija ar viņiem šķita ļoti viegla un brīva.
    - Alise Žindiga, Park Inn by Radisson Riga

    Kad Andis runā ar lielu auditoriju, viņš runā tā, it kā runātu ar draugiem. Andis ir atraktīvs, daudz joko un vienkāršā valodā patiešām interesanti pastāsta par savu pieredzi un zināšanām, labprāt daloties ar piemēriem no savas dzīves.
    - Evija Gaile, AAS BALTA

    Paldies par lekciju, jo jums izdevās iedvesmot un rosināt paraudzīties uz ikdienas lietām, darbībām globālāk, atbrīvojoties no nelietderīgā, rodas vieta jaunajam, progresīvajam. Komunikācija bija pozitīva un iedvesmojoša ar pievienoto vērtību- kā dzīvot labāk un jēgpilnāk.
    - Dace Meiere, Kvist Industries

    Seek the simple blogam nejauši uzdūros jau labu laiku atpakaļ un zināju, ka noteikti Lauru un Andis aicināšu ņemt dalību kādā no saviem pasākumiem. Patīk arī viņu vienkāršotais informācijas pasniegšanas veids. Pēc lekcijas apmeklētāji uzteica lekciju kā dzinuli kaut ko mainīt. Ja ne daudz, tad sākt ar bišķīti. Lekcija likusi aizdomāties par paradumiem, īpaši ēšanas paradumiem. Man ļoti patika mūsu sadarbība! Andi un Laura – turpiniet darīt un stāstīt apkārtējiem! Ne velti esat tur, kur esat un kopā. Kaut kāda misija jau mums katram piemīt.
    - Līga Stankeviča, Bauskas Kultūras centrs

    Seek the simple bija mana saraksta augšgalā, domājot tiesi par šī pasākuma tēmu – salmiņa nelietošana kokteilī. Tāpat kā tas plastmasas maisiņš tomātiem vai n-tie iesaiņojumi, kurus tāpat izmetam. Jaunākie kolēģi mūsu kolektīvā aizdomājās, kādiem tas radīja dziļākas pārdomas un vēlmi ko mainīt. Viena kolēģe pēc lekcijas nopirka savu kafijas krūzīti!
    - Eliza Guseva, Pernod Ricard Latvia
    /

    Sazinies ar mums.

    Ja kāda no šīm lekcijām izklausās saistoša un vēlies to piedāvāt saviem kolēģiem, partneriem vai darbiniekiem, droši aizpildi kontakta formu vai raksti pa tiešo uz andis@seekthesimple.com.