ATPAKAĻ
    MENU

    Mēs ticam, ka attiecības nav kaut kas, kas jums ir vai nav. Mēs ticam, kaut kas, ko jūs darāt.

    "Ģimenes tikšanās" konsultācija pāriem

    Attiecības nevajag palaist pašplūsmā. Citādi var gadīties, ka no viena strīda par netīru kafijas krūzīti nonākam pie šķiršanās papīriem. Lai tā nenotiktu, mēs esam atraduši brīnišķīgu rīku, kas palīdz būt lietas kursā gan par ģimenes finansēm, gan darbu sarakstu, gan par viena otra emocionālo pasauli. Ar šo rīku mēs mācāmies gudrāk strīdēties, lai no tiem iznāktu jau kā labāka mūsu versija. Šis rīks ir iknedēļas ģimenes tikšanās, un Andis jums var iedot visu nepieciešamo informāciju, kā tādu ieviest jūsu ģimenē kaut nākamnedēļ.

    Mūsu lielākais ieguvums ir randiņi - mēs sākām iet uz randiņiem, kas ir gadsimta notikums un par mudināšanu uz to vislielākais paldies Andim! Apzināšanās, ka tie ir vajadzīgi un nerunāšana par bērniem, darbiem tajā laikā ir svētki, mēs pat samenedžējāmies nedēļas nogales randiņam, kas šķita neiespējamā misija, atiecības no tā tikai iegūst!

    Pēc tikšanās arī ieguvām pārliecību, ka pieturoties pie iedotā plāna, var paveikt lietas, kuras jau kādu brīdi ir iestrēgušas, jo mēs tās nebijām izvirzījuši kā prioritāti.

    Viss tika nodots ļoti skaidrā un nesarežģītā veidā. Mums īpaši patika, ka Andis ik pa brīdim mūs vilka atpakaļ pie uzdevuma, neļaujot aiziet karstās diskusijās, jo šis nav psihoterapijas seanss, mūsu mērķis ir mācīties sadarboties. Parasti ir grūti uztvert informāciju, ja kāds pārgudri mēģina pastāstīt, kā tev vajadzētu dzīvot, šis noteikti nav tas gadījums.

    - KRISTĪNE & KASPARS

    Konsultācijai pieteicāmies, jo sapratām, ka mums nepieciešama maza "palīdzība" ar savas ikdienas ģimenes dzīves efektivitātes sakārtošanu. Mēs ieguvām sakārtotu sistēmu, kas ļoti labi der mūsu vajadzībām un pārliecību un iedvesmu, ka mums tas ir nepieciešams un tas tiešām palīdzēs ikdienā. Jau pēc pirmās sapulces mēs sajutām, ka tieši mazie ikdienas mērķi palīdz apjaust, kā ir jāvirzās uz lielākiem sasniegumiem. Veids, kā Andis mums šo infomāciju nodeva, bija ļoooti viegli uztverams. Ir forši, ka viņš iedziļinās tajā, kā mēs uztveram teikto un rūpējas, lai mums viss būtu saprotams. Esam arī pateicīgi par mierīgo, drošo atmosfēru un to, ka mēs nejutāmies kā "audzēknis un pasniedzējs", bet gan līdzvērtīgi cilvēki, kas vēlas viens otram palīdzēt.

    Lai šis process būtu vērtīgās, nepieciešams darīt. :)

    - LĪNA & GUSTAVS

    Pieteicāmies, jo sapratām, ka mums iet baigi smagi gan ar ikdienas lietām, gan ar lielajiem attiecību jautājumiem un mums pietrūka savstarpējas “sinhronizācijas”. Cerēju dabūt "rāmi" jeb vadlīnijas metodoloģijai kā to labot. Pec konsultacijas ieguvām iespēju un laiku veltīt pilnīgu uzmanību viens otram, kas ļāva pieķerties konkrētiem aktuālajiem tematiem. Iknedēļas tikšanās mums palīdz ikdienā iesāktos un neatrisinātos kašķus un strīdus novest līdz loģiskam rezultātam. Tāpat esam ieguvuši skaidrību par kopīgajiem un atsevišķajiem pasākumiem/laikiem kalendārā un saprātīgu savu un kopīgā laika (un aktivitāšu) plānošanu tuvāko nedēļu laikā. Vēl ļoti palīdzēja pamatprincipu izskaidrošana un sapulces struktūras izskaidrošana, kas mums ļāva nedaudz brīvāk izprast un pielāgoties mūsu vajadzībām tematos. Tieši struktūra ar ievada un nobeiguma formulu ir man visnoderīgākā.

    - ELĪNA & TOMS

    Ģimenes sapulces un laika plānošana sniedz vienreizēju iespēju paskatīties uz savu ikdienu un lietām no cita skatu punkta. Mēs uz šo tikšanos gājām apzināti un ar mērķi. Priecājamies, ka problēmsituācijas un lietas, kuras vēlamies uzlabot, saskaitījām vienādas,pateicoties kvalitatīviem un analizejošiem jautājumiem, kurus Andis mums uzdeva. Šādā gadījumā ir vieglāk strādāt, lai šīs lietas uzlabotu un sniegtos pēc vēl labākas dzīves kvalitātes kopā, ne katrs savā virzienā. Rezultātā mēs kārtīgāk plānojam savu ikdienu, plānoto atceļam vai mainām tikai tad, ja abas puses par to ir apmierinātas un nepastāv liels risks, ka kādam no mums tiks izjaukts kas ļoti svarīgs un lolots. Vadoties pēc šāda plāna arī vērtējam savu budžetu, jo nepakļaujoties daudz spontānām idejām, ieekonomējam arī savas finanses un domājam, ka tas ir šobrīd viens no lielākajiem ieguvumiem.

    - LAINE & GATIS
    /

    Kā izskatās konsultācija?

    Mēs satiekamies un aptuveni 2h laikā saprotam, kas tieši jums kā ģimenei un kā indivīdam ir svarīgi. Tad Andis palīdz jums izveidot ģimenes iknedēļas tikšanās dizainu, kas ņem vērā to, kas ir svarīgi tieši jums.

    Kad būsiet aizvadījuši savu pirmo tikšanos patstāvīgi, mēs sarunājam video zvanu, kurā jūs padalaties kā jums gāja un mēs veicam nepieciešamos uzlabojumus.

    Ieguvumi, kurus izjūt gan pāri, kas šo ir ieviesuši, gan mēs paši:

    • Lielāks miers ikdienā, jo abi partneri ir informēti par kopīgajiem plāniem
    • Katru nedēļu ir atgādinājums ieplānot jums svarīgās lietas – kopīgs randiņš, parūpēšanās par sevi un socializēšanās ar citiem cilvēkiem.
    • Iegūt lielāku skaidrību par ģimenes finansēm
    • Izvirzīt kopīgos ģimenes mērķus un katru nedēļu virzīties to sasniegšanas virzienā
    • Regulāri būt kontaktā/ sajust vienam otru, virzīt apzinātāk jūsu ģimeni tajā virzienā, kur vēlaties doties.

    SVARĪGAS DETAĻAS

    Kādas ir investīcijas?

    Kas ir iekļauts?

    Kā varam pieteikties?

    Investīcijas

    Konsultācija un visi papildus materiāli kopā izmaksā 60eur.

    "Ģimenes tikšanās" konsultācija pāriem

    Ja vēlaties jūsu ģimenē ienest kādu kārtību, skaidrību un lielāku sapratni vienam par otru, un jūs abus interesē izveidot jūsu dzīvesveidam un attiecībām pielāgotu Ģimenes tikšanās modeli, droši aizpildi formu vai raksti uz andis@seekthesimple.com.